Hipożyczka

sprawdzona i zaufana marka branży finansowej i hipotecznej finansowanie prywatne
Oferta

Dla inwestujących w nieruchomości – FLIP

Elastyczna pożyczka dla osób inwestujących w obrót nieruchomościami, tzw. Flipy.

Pełne bezpieczeństwo

Umowa zawierana jest w kancelarii notarialnej, co jest gwarancją bezpieczeństwa oraz tego, że jest ona zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.

Najniższe koszty

Zawsze poszukujemy najlepszej oferty i negocjujemy warunki z Instytucjami Pożyczkowymi. Ponadto, jako jedni z nielicznych, nie pobieramy prowizji od Klienta!

Przejrzyste i elastyczne warunki

Cała umowa jest objaśniana przez naszego Doradcę, aby mieć pewność, że klient dobrze rozumie jej treść oraz jest świadom związanego z nią ryzyka

Szczegóły

Czym jest FLIP?

W ostatnich czasach jednym z najbardziej intrygujących sposobów inwestowania w nieruchomości jest strategia FLIP.

FLIP to skrót od angielskiego terminu „fix and flip”, czyli „napraw i odsprzedaj”. Jest to strategia polegająca na zakupie nieruchomości wymagającej remontu, jej naprawie i odnowieniu, a następnie sprzedaży z zyskiem. FLIP jest popularnym sposobem inwestowania w nieruchomości, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, ale zyskuje na popularności również w Europie, co za tym idzie FLIPERZY są coraz częściej spotykani w naszym kraju.

Dlaczego warto zainwestować w FLIP?

Inwestowanie w FLIP może przynieść bardzo wysokie zyski. Inwestorzy, którzy umiejętnie wybierają nieruchomości i skutecznie je odnawiają, mogą zarobić od kilku do nawet kilkudziesięciu procent z zainwestowanej kwoty. Ponadto, FLIP pozwala na uzyskanie zysków w krótkim czasie, co oznacza, że inwestorzy mogą obracać swoim kapitałem szybciej niż w przypadku innych form inwestowania w nieruchomości, takich jak np. wynajem.

Jak zacząć inwestować w FLIP z Hipożyczka?

Aby rozpocząć inwestowanie w FLIP, inwestor powinien przede wszystkim dokładnie przeanalizować rynek nieruchomości i wybrać odpowiednią nieruchomość, która spełni jego wymagania. Następnie inwestor powinien skalkulować koszty remontu oraz koszty związane z utrzymaniem nieruchomości do momentu sprzedaży. Ostatnim krokiem jest sprzedaż nieruchomości z zyskiem.

Inwestujesz w nieruchomości i potrzebujesz finansowania, które sprosta Twoim potrzebom? Trafiła się okazja, która nie może przejść przed nosem? Co powiesz na gotówkę w ciągu jednego dnia, bez pytania o stos dokumentów finansowych?

Jeśli jesteś doświadczonym FLIP’erem, posiadasz zrealizowane inwestycje, możesz pochwalić się swoimi projektami, trwający projekt jest już w przedsprzedaży – masz szansę na uzyskanie naprawdę preferencyjnych warunków.
W Hipożyczka możemy zaproponować Ci pożyczkę z niskim oprocentowaniem zabezpieczona na nieruchomości, możliwości karencji nawet do 6-ciu miesięcy – aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania. Zapytaj doradcę o warunki bezpośrednio dla Ciebie!

Jak wygląda cały proces?

Wypełnij wniosek lub skontaktuj się z doradcą

Wypełnij wniosek na stronie lub zadzwoń do nas na 577 999 062

Wstępną decyzję otrzymasz maksymalnie do 2 dni roboczych

Przeanalizujemy wysłaną przez ciebie ofertę i odezwiemy się do 48 godzin.

Podejmij decyzję

Przygotowaliśmy dla ciebie najlepsze oferty na rynku, teraz wybór należy do ciebie.

Uzupełnij dokument

Po dokonaniu decyzji, nasi doradcy pomogą Ci z uzupełnieniem dokumentów i wyjaśnieniem wszelkich nieścisłości.

Podpisz umowę

Umowa odczytywana i podpisywana jest w kancelarii notarialnej, co jest gwarancją bezpieczeństwa oraz tego, że jest ona zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.

Wnioskuj o pożyczkę zabezpieczoną hipotecznie już teraz!

Dlaczego warto wybrać Hipożyczka?

Doświadczeni doradcy

Współpracujesz z doświadczonymi doradcami finansowymi w temacie pożyczek

Szybko otrzymane fundusze

Możliwe jest uzyskanie środków nawet w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wniosku.

Przejrzyste warunki umowy

Otrzymasz wszystkie wyjaśnienia dotyczące każdego aspektu umowy

Wybór najlepszej oferty dla Ciebie

Otrzymasz pomoc w wyborze najlepszej oferty na rynku

Często zadawane pytania

Pieniądze uzyskane w ramach pożyczki hipotecznej można przeznaczyć na dowolny cel. Tymczasem pieniądze z kredytu hipotecznego muszą zostać przeznaczone na określony cel mieszkaniowy np. budowę domu lub zakup mieszkania.
Tak w każdym momencie trwania pożyczki hipotecznej może klient ją spłacić.
Umowa odczytywana i podpisywana jest w kancelarii notarialnej, co jest gwarancją bezpieczeństwa oraz tego, że jest ona zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.

Hipożyczka nie pobiera żadnej prowizji od Klienta! Należymy do jednych z nielicznych podmiotów, zajmujących się wyspecjalizowanym doradztwem na rynku pożyczek zabezpieczonych, które nie pobierają tzw. opłaty brokerskiej.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.