Hipożyczka

sprawdzona i zaufana marka branży finansowej i hipotecznej finansowanie prywatne
Oferta

Dla Osób Zadłużonych - NOWY START

Pozwól sobie na nowy start i odetchnij z ulgą. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się długów, zarządzać w sposób odpowiedzialny swoimi zobowiązaniami, zaplanować przyszłość wolną od długów.

Pełne bezpieczeństwo

Umowa zawierana jest w kancelarii notarialnej, co jest gwarancją bezpieczeństwa oraz tego, że jest ona zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.

Najniższe koszty

Zawsze poszukujemy najlepszej oferty i negocjujemy warunki z Instytucjami Pożyczkowymi. Ponadto, jako jedni z nielicznych, nie pobieramy prowizji od Klienta!

Przejrzyste i elastyczne warunki

Cała umowa jest objaśniana przez naszego Doradcę, aby mieć pewność, że klient dobrze rozumie jej treść oraz jest świadom związanego z nią ryzyka

Szczegóły

Pożyczka nowy start to finansowanie dla osób posiadających zobowiązania, dla których oferta bankowa jest niewystarczająca i szukają dostępu do innych opcji na rynku finansowym, jak choćby fundusze hipoteczne czy inwestorzy indywidualni.

Pożyczka hipoteczna to temat, z którym nie każda instytucja sobie poradzi – tu z pomocą przychodzą doradcy Hipożyczka.

Dla kogo?

Pożyczka NOWY START przeznaczona jest dla konsumentów oraz osób prowadzących działalności gospodarcze. Może z niej skorzystać każda osoba, dysponująca zabezpieczeniem w postaci nieruchomości – bierzemy pod uwagę domy i mieszkania na terenie całego kraju, jak również nieruchomości gruntowe – zabudowane i nie.

Środki z pożyczki mogą być również przeznaczone również na spłatę zadłużeń w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędzie Skarbowym. Prowadzenie biznesu nie jest proste, szczególnie w tych czasach. Zdarza się, że małe potknięcie niesie za sobą lawinę niepowodzeń, w których efekcie mogą pojawić się zadłużenia wobec Urzędu Skarbowego i ZUSu.

Skumulowane zobowiązania publiczno-prawne i dodatkowe odsetki, zajęcia na rachunkach bankowych, przychodzące do firmy listy z wezwaniami, wszystko to dodatkowo utrudnia dalsze prowadzenie biznesu. Zamówienia od stałych Klientów spływają, ale brakuje pieniędzy na towar i podstawową działalność. Wystarczyłby moment na „zaczerpnięcie oddechu” i wszystko znów byłoby dobrze, odbić się od dna i ponownie rozkręcić biznes, który niejednokrotnie przez wiele lat przynosił dochody. Dzięki naszej pożyczce możesz zafundować RESTART swojej firmie i powrócić na prawidłowe tory.

Jak wygląda cały proces?

Wypełnij wniosek lub skontaktuj się z doradcą

Wypełnij wniosek na stronie lub zadzwoń do nas na 577 999 062

Wstępną decyzję otrzymasz maksymalnie do 2 dni roboczych

Przeanalizujemy wysłaną przez ciebie ofertę i odezwiemy się do 48 godzin.

Podejmij decyzję

Przygotowaliśmy dla ciebie najlepsze oferty na rynku, teraz wybór należy do ciebie.

Uzupełnij dokument

Po dokonaniu decyzji, nasi doradcy pomogą Ci z uzupełnieniem dokumentów i wyjaśnieniem wszelkich nieścisłości.

Podpisz umowę

Umowa odczytywana i podpisywana jest w kancelarii notarialnej, co jest gwarancją bezpieczeństwa oraz tego, że jest ona zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.

Wnioskuj o pożyczkę zabezpieczoną hipotecznie już teraz!

Dlaczego warto wybrać Hipożyczka?

Doświadczeni doradcy

Współpracujesz z doświadczonymi doradcami finansowymi w temacie pożyczek

Szybko otrzymane fundusze

Możliwe jest uzyskanie środków nawet w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wniosku.

Przejrzyste warunki umowy

Otrzymasz wszystkie wyjaśnienia dotyczące każdego aspektu umowy

Wybór najlepszej oferty dla Ciebie

Otrzymasz pomoc w wyborze najlepszej oferty na rynku

Często zadawane pytania

Pieniądze uzyskane w ramach pożyczki hipotecznej można przeznaczyć na dowolny cel. Tymczasem pieniądze z kredytu hipotecznego muszą zostać przeznaczone na określony cel mieszkaniowy np. budowę domu lub zakup mieszkania.
Tak w każdym momencie trwania pożyczki hipotecznej może klient ją spłacić.
Umowa odczytywana i podpisywana jest w kancelarii notarialnej, co jest gwarancją bezpieczeństwa oraz tego, że jest ona zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.

Hipożyczka nie pobiera żadnej prowizji od Klienta! Należymy do jednych z nielicznych podmiotów, zajmujących się wyspecjalizowanym doradztwem na rynku pożyczek zabezpieczonych, które nie pobierają tzw. opłaty brokerskiej.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.